Na Mistrovství ČR zabodovaly gymnastky z Jihočeského kraje a Vysočiny

gymnastika1Na Mistrovství republiky ve sportovní gymnastice konané v Praze dne 11. - 13.6. 2010, měly sportovní gymnastky z kraje Vysočina a Jihočeského kraje poměrně velké zastoupení ve všech kategoriích. Však také účast se všem děvčatům velice dobře povedla. Ve starších Žákyních si nejlépe vedla Lucie Jiříková z Pelhřimova, svým výkonem se zařadila na výborné 7. místo, za ní na 34. místě skončila Zuzana Šimková z Českých Budějovic, 45. místo obsadila Tereza Lapková ze Sezimova Ústí, 46. pak Martina Kubešová taktéž z Českých Budějovic a na 49. místě skončila Tereza Štufková z Jindřichova Hradce. (foto děvčat z obou krajů: z leva Jiříková L., Lapková T., Kubešová M. , Šimková Z.  a Štufková K.)

Číst dál...

Tábor bude hostit MČR v atletice dorostenců a juniorů

atletika_blokMistrovství České republiky dorostenců a juniorů v atletice, bude ve dnech 25. – 27. června hostit jihočeský Tábor. Starostka Hana Randová (ODS) pro agenturu Mediafax v úterý uvedla, že je to největší sportovní událost letošního roku v jižních Čechách. Do města nad Lužnicí se sjede kolem 700 mladých atletů, kteří budou soutěžit o medaili. Akci pořádá z pověření Českého atletického svazu atletický oddíl TJ Vodní stavby Tábor s podporou Jihočeského kraje, města Tábor, občanského sdružení Jihočeský patriot a Swietelsky stavební s.r.o.