OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vodní den v Přibyslavi

S příchodem teplých červnových dnů otevřelo své brány oblíbené koupaliště v Přibyslavi. Když počasí přeje, dopoledne tradičně patří dětem z místní školky a školy, kteří zde tráví hodiny tělocviku.

Číst dál...

20 let denního stacionáře Bludiště v Chotěboři

Denní stacionář Bludiště v Chotěboři oslavil 20 let své existence. Tato významná událost byla příležitostí k setkání současných i bývalých klientů, jejich rodin, a také klientů Sociálně terapeutické dílny Bludiště.

Číst dál...

Křesadlo 2023 zná svého "dobrovolníka"

Dobrovolnické centrum v regionu Havlíčkův Brod a Chotěboř pod záštitou organizace HESTIA předalo prestižní cenu Křesadlo za rok 2023. Tato cena je určena pro ty, kteří svým nezištným úsilím a obětavostí přispívají k lepšímu životu lidí ve svém okolí.

Číst dál...

Rok Jana Žižky v Přibyslavi pokračuje

Letos uplynulo přesně 600 let od smrti jednoho z nejvýznamnějších českých vojevůdců, Jana Žižky z Trocnova. Přibyslav, místo jeho posledního odpočinku, se rozhodla tuto událost připomenout řadou akcí.

Číst dál...

FOVY slaví 10 let

Sociální podnik FOVY s. r. o. nedávno oslavil významné jubileum – deset let své existence na trhu. Historie sociálního podniku FOVY sahá až do roku 1992, kdy byl založen FOKUS Vysočina.

Číst dál...

Tradice ochotnického divadla Přibyslav

V Přibyslavi, městě s bohatou historií a kulturním dědictvím, pokračuje dlouholetá tradice ochotnického divadla. Ochotnický divadelní spolek, založený již v roce 1857, je nejen svědkem historie, ale také aktivním účastníkem současného kulturního života města.

Číst dál...

Tajemství černých popelnic

V Přibyslavi byl proveden rozbor obsahu některých černých popelnic, aby se posoudilo zda obyvatelé města správně a dostatečně třídí. Podle zákona o odpadech má každé město stanovený limit množství komunálního odpadu, který může být vyprodukovaný na občana za rok. V roce 2023 byl tento limit nastaven na 180 kg na obyvatele.

Číst dál...

REKLAMA