OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Hrádek v Třebíči se blíží ke svému konci

Poslední etapa revitalizace městského parku Hrádek v Třebíči se blíží k závěru, přináší řadu vylepšení. Tato etapa nepřináší výrazné změny v zeleni, ale zaměřuje se na infrastrukturu a vybavení parku.

Číst dál...

Urgentní příjem Třebíčské nemocnice

Urgentní příjem Nemocnice Třebíč hraje klíčovou roli v poskytování nezbytné péče pacientům s akutními zdravotními problémy 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Je dobré vědět, že je tato služba dostupná pro ty, kteří ji opravdu potřebují, a to kdykoliv během dne či noci.

Číst dál...

Chytré semafory v Třebíči jsou v provozu

Práce na semaforech, které řidičům ztěžovaly průjezd Třebíčí, je u konce. Modernizace signalizace zahrnuje sedm stávajících křižovatek a přidává semafory na dvě nové lokality. Tato investice by měla výrazně zlepšit dopravní situaci ve městě.

Číst dál...

Okříšský zámek v noci oživl

V sobotu 9. září byl Okříšský zámek otevřen pro děti a rodiny, kteří se mohli setkat s postavami z pohádek a strašidly v rámci akce "noční oživlý zámek". Toto neobvyklé setkání umožnilo návštěvníkům prozkoumat zámek v noci a potkat se s různými postavami z historie a fikce.

Číst dál...

Den otevřených dveří v Třebíčské nemocnici měl vysokou účast

Vysoká účast na dnech otevřených dveří v Třebíčské nemocnici potvrdila zájem o prevenci. Zejména kontrola cholesterolu, ultrazvukové vyšetření magistrálních tepen mozku a kontrola nitroočního tlaku byly vysoce vyhledávány, což potvrzuje rostoucí povědomí veřejnosti o důležitosti prevence.

Číst dál...

Začala stavba nového mostu v Poušově

Důležitá dopravní tepna mezi západní a severní částí Třebíče byla uzavřena na tři čtvrtě roku. Uzavření mostu v Poušově bylo nezbytné. Původní most, darovaný městu po druhé světové válce, sloužil komunitě po téměř osmdesát let.

Číst dál...

Jemnice otevře dveře skrytých pokladů

Dny evropského dědictví nejsou jen oslavou kulturních památek, ale také propojením evropské historie s dnešním životem. Tato akce upozorňuje na význam zachování a pochopení naší společné historie a posiluje naše vazby s evropským kontinentem. Navštěvujícím nabízí možnost nahlédnout za oponu mnoha míst, která jsou běžně mimo dosah.

Číst dál...

REKLAMA